Косметичні протези

Основне призначення косметичного протеза - відновити природний зовнішній вигляд кінцівки. На сьогоднішній день, це реалізується за рахунок застосування силіконових оболонок.

Косметичні протези для рук дуже реалістично відтворюють форму руки, її розміри, колір і малюнок шкіри. Вони мають просту конструкцію, легкі, надійні, дозволяють користувачеві відчувати себе впевненим у собі, а також допомагають виконувати деякі прості дії.Механічні протези

Призначені для виконання найпростіших дій: хопати, утримувати або підтримувати предмети. Але через їх зовнішній вигляд і необхідность використовувати систему тяжелів, вони поступаються місцем міоелектрічним протезам.

Міоелектрічні протези

Один з сучасних напрямків протезування верхніх кінцівок. Вони приводяться в дію шляхом зчитування електричних імпульсів з м'язів кукси при їх скороченні, передачі імпульсів на мікропроцесор і приведення в дію двигунів, які дозволяють протезу обертати кисть, хопати і утримувати предмети, користуватися такими речами, як ручка, ложка, виделка та інше.

Міоелектричні протези дуже добре зарекомендували себе, ці сучасні протези рук розраховані і на дітей, і на дорослих.

Протезування гомілки

Протез при ампутації нижче коліна складається з лайнера (він одягається на куксу, захищає її від тертя і служить елементом кріплення), культеприймальної гільзи та штучної стопи. Утримання протеза на нозі здійснюється системою фіксації. Залежно від стану м'язів кукси, рівня ампутації і функції протеза, це може бути механічний замок або більш сучасні системи: AeroLink, DVS або Harmony.

Штучні стопи, які використовуються в складі протеза, у великій мірі впливають на його біомеханічні характеристики, тому, їх вибір повинен бути особливо ретельним.

Протезування стегна

Сучасний протез ноги при ампутації вище коліна дозволяє користувачеві вести повноцінний спосіб життя, працювати і гуляти з дітьми в парку, здійснювати ранкові пробіжки і кататися на велосипеді.

Залежно від ступеня активності користувача та рівня ампутації, протез ноги може мати в своєму складі різні типи колінних механізмів і стоп. Ми пропонуємо різні конструкції протезів, як для активних користувачів із застосуванням колінних вузлів С-Leg, Genium і Genium X3, так і для літніх пацієнтів, яким важлива безпека і стійкість.Стопа для спорту Сhallenger 1E95. Безпрограшний варіант для більшості видів спорту.

Розслаблений біг у парку або при заняттях практично будь-яким активним видом спорту, зі стопою Challenger, ви будете вражені її безмежними можливостями. Вигнута пружина забезпечує відмінну амортизацію на спортивних полях і майданчиках з будь-яким покриттям. Базова пружина і регульована амортизація каблука забезпечують стабільність і контроль під час руху.